*CS*TePachY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
*CS*TePachY

*CS*TePachY Counter-strike Clan Forum
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  BeshkaNETBeshkaNET  

 

 2pac

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
sony
Svakodnevni prolaznik
Svakodnevni prolaznik



Broj poruka : 66
Datum upisa : 11.10.2007

2pac Empty
PočaljiNaslov: 2pac   2pac Icon_minitimePet Okt 19, 2007 11:44 pm

1. Nikad nije objavljena ni jednja njegova slika iz bolnice
2. U pesmi `Life goes on` repuje o sopstvenoj sahrani
3. Vozac auta u kome se Tupac nalazio,Suge Knight,nije se pojavio na ispitivanjima vezanim za pucnjavu.
4. Tupacov auto bio je pogodjen 12 puta,a Suge nije ni jednom bio pogodjen.Njega je metak samo okrznuo.Kako to da je Tupac pogodjen toliko puta,a Suge ni jednom?
5. Beli kadilak iz koga je pucano,nikad nije pronadjen.Kako ,kad se Las Vegas nalazi nasred pustinje?
6. Beli kadilak je prosao kroz kolonu Tupacove bande,a u mnogim automobilima su bili i telohranitelji.Niko nije krenuo u poteru.Zashto?!
7. Na ulicama nije bilo svedoka.Kako?Posebno nakon meca.
8. Las Vegas je usred pustinje.Kako nije bilo potere helikopterima?Kad je opljackan kazino,LVPD je odmah krenuo u poteru helikopterima.Zasto to i onda nisu uradili?
9. Suge je rekao da je dovezao Tupaca u bolnicu da su razgovarali.Koliko je on uopste ozbiljno bio pogodjen,kad je mogao da razgovara?
10. Spot za pesmu `I ain`t mad at cha` izdat je samo nekoliko dana posle Tupacove smrti.Ta pesma je broj 13.[a `umro` je na petak 13.] na njegovom albumu `All eyez on me`.Spot prikazuje Tupaca kao andjela u Raju.U spotu je Tupac pogodjen nakon napustanja pozorista sa svojim prijateljem,sto je veoma slicno stvarnosti.
11. U spotu za gore navedenu pesmu umire pod nazivom `Tupac`,a njegov novi spot za pesmu `Toss it up`,sa novog albuma izdat je pod imenom `Makaveli`.
12. Drugi spot pod imenom Makaveli je `To live and die in LA`.Kako su mogli snimiti spot sa mrtvim covekom?Zar je stvarno sve to snimljeno 4 meseca ranije?
13. u intervjuu pre ubistva Tupac je govorio o tome da zeli da prestane da repuje i da bude gangster,da zeli otici iz sredista javnosti.Koji je bio jedini nachin da pobegne od ochiju javnosti-ako javnost misli da je mrtav!
14. Nema optuzenih za ubistvo.Kao optuzeni se pominju Orlando Anderson i Travor Lane,ali cvrstih dokaza jos nema.
15. U vecini svojih pesama Tupac govori da zeli da ga sahrane.Pa zasto je onda,navodno ,`kremiran` dan posle smrti?
16. Od kada neko moze biti kremiran dan posle smrti,bez autopsije?Osim toga ilegalno je sahraniti nekog bez autopsije. Ako je bilo autopsije,kako to da se o tome nishta ne zna?!Gde su dokazi?!
17. U pesmi `Life goes on` sa albuma `All eyez on me `Tupac kaze da zeli da mu svi reperi repuju na sahrani.Zasto onda `Death Row` nije ispunio njegovu poslednju zelju?Mozda zato sto to i nije bila njegova prava sahrana.
18. U Makijavelijevoj knjizi `Razmatranja o prvoj dekadi Tita Livija`,u drugoj knjizi,poglavlje 13. on kaze:`Princ koji zeli ostvariti velike stvari,mora nauciti varati`.A poznato je koliko je 2Pac cenio Makijavelija...
19. Tupacov prvi albuma nakon `smrti` izdat je pod pseudonimom `Makaveli`.Makijaveli je bio italijanski ratnik koji je podrzavao laziranje smrti da bi se zavarao neprijatelj.Da nije Tupac sledio njegov savet?!
20. Premestanjem slova iz imena Makaveli dobije se `mak alive`.Da li je Tupac ziv,ali ne pod svojim imenom nego kao `Mak`(Makaveli)?!
21. Omot jednog albuma Tupaca prikazuje kao Isusa.Da li je planirao uskrsnuce?
22. Posle `smrti` je izdat album `The 7 days theory` ,pod pseudonimom Makaveli.On je upucan 7.septembra,a preziveo 7.,8.,9.,10.,11.,12. i `umro` 13.Da li je to ta sedmodnevna teorija?
23. Tupacov album `All eyez on me’ izdat je 13.februara 1996., Tupac je `umro` 13.9.to je tacno 7 meseci razlike...
24. Tupac je `umro` u 4:03. 4+3=7.Tada je imao 25 godina.2+5=7.Izgleda da je 7 njegov broj...
25. Tupac se pojavljuje u pesmi `Street life` sa Snoopovog albuma `Doggumentary`.Kako se pojavljuje tu ako je mrtav?Ako je pesmu snimio pre `smrti`,zasto se nije nashla na Snoopovom predhodnom albumu `Tha Doggfather`?
26. Producent albuma izdatog nakon `smrti` potpisan je samo kao `Simon`. [Simon(Shimun)je bio apostol koji je pomogao Isusu da nosi krst,i bio je jedan od prvih svedoka uskrsnuca].Moze li Suge biti Simon?
27. Na omotu albuma `The Don Kulminati:The 7 day theory` pise: `Exit-2Pac,Enter-Makaveli`,kao da je Tupac umro,a Makaveli se `rodio`.Tu se takodje nalazi misteriozni “Simon”.
28. Na Richie Richevom albumu `Season Veteran`,koji je izdat isti dan i kada `The 7 Day Theory`,u pesmi `Niggas Done Changed`,koji izvodi u duetu sa Tupacom,Tupac kaze:`Upucan sam i ubijen,ne mogu da ti kazem kako,rec po rec ali veruj ,ti crnci ce dobiti ono sto su zasluzili`.Jel ovo znachi da je Tupac znao da ce biti `mrtav`,kad Richie Richiev album bude izdat?!
29. U svojoj pesmi `Ambitions az a ridah`,sa albuma `All eyez on me`,Tupac kaze,izmedju ostalog:`I`M BACK REINCARNATED`
30. U pesmi `Life of an Outlaw` kaze:`Sve za ulicnu slavu,kako da upravljam,da planiram sranja,6 meseci u razmisljanju da li ce uspeti ono sto smo planirali...`. Verovatno je dugo planirao svoju `smrt`...
31. U pesmi `Ain`t hard 2 find` kaze: [i]`Cuo sam glasine da sam umro,ubijen u hladnoj krvi,objavljivali su moje finalne slike ,znas da je mama plakala...[...ali to je fantastika]` [predvideo buducnost ?!]
32. na omotu jednog albuma nalazi se slika raspetog Tupaca.To se podudara sa idejom da je tupac `umro`,i reinkarnirao se kao Makaveli.Na slici se nalazi 5 rupa od metaka.A Tupac je pogodjen 5 puta...
33. jedini svedok koji je hteo da prica o `ubistvu`,Yafeu Fula,nadjen je mrtav malo posle Tupaca...
[color=blue]
34.U `Outro,album `Better dayz` kaze : `Expect me,nigga,like you expect Jesus to come back.Expect me,nigga,I`ll come!`

pa ti vidi jeli ziv ili nije....
Nazad na vrh Ići dole
etc
Redovan spamer
Redovan spamer
etc


Broj poruka : 154
Godina : 115
Datum upisa : 14.10.2007

2pac Empty
PočaljiNaslov: Re: 2pac   2pac Icon_minitimeSub Okt 20, 2007 2:02 am

fala
bogu da
je ziv ,cuj Very Happy
jel tu pise onaj dokaz o jordan tenama?
on je imao te patikee na jednom video dok je bio mrtav,a patike nisu ni bile izasle kad je on umro Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
 
2pac
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
*CS*TePachY :: Off-Topic :: Igre bez granica-
Skoči na: